Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Světový den knihy a autorských práv

Světový den knihy a autorských právDatum konání:
23.4.2023

den knihy.jpg

 Milé čtenářky, milí čtenáři,

organizace UNESCO vyhlásila den 23. dubna jako Světový den knih a autorských práv. K této příležitosti bychom Vám rády představily nové knihy v místní knihovně.

Z MK v Přerově, v cirkulačním souboru, přibylo na 150 nových knih, Vámi velmi oblíbených autorů, jako jsou například Robert Bryndza s titulem Propast smrti - Třetí případ Kate Marshallové, Garwood Julie - V ohrožení, Sabrina Jeffries - V bouři, Kristina Ohlsson - Potopa, J.D. Robb - Nás se nezbavíš, a mnoho dalších. Do stálého fondu knihovny přibyly také nové knižní novinky od světoznámých autorů Harlena Cobena nebo Shari Lapena. Z knižní nabídky si určitě zajímavé knihy vyberou i mladí čtenáři, pro které jsou připraveny tři díly Enoly Holmsové, gamebooky z řady Únikovka nebo skvělá kniha s názvem Matylda od světoznámého spisovatele Roalda Dahla.

Tímto velmi děkujeme MK Přerov za skvělý výběr a dovoz nových knih a také panu starostovi Ing. Vladimíru Martínkovi za poskytnutí finanční dotace na nákup nových knih.

Nejen knižní novinky, ale i stálá nabídka knihovny Vám nabízí mnoho zajímavých knih od známých i méně známých autorů.

Vámi vybrané knihy si můžete předem vybírat na webových stránkách knihovny nebo si je můžete přímo rezervovat po přihlášení se ke svému účtu.

Přijďte si vybrat, i Vy, svůj příběh!

Knihovna je otevřena vždy v pondělí a ve středu, v době 13-17h.

Těšíme se na Vás

Vaše knihovnice

Bedřiška a Veronika

Knižní novinky
Knižní novinky
Knižní novinky
Knižní novinky


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů