Úvod > Aktuality > Beseda s autorem a autorské čtení pro žáky 7. tříd místní ZŠ

Beseda s autorem a autorské čtení pro žáky 7. tříd místní ZŠ

5.3.2024

v úterý 5. března se nám v knihovně podařilo připravit zajímavé setkání žáků ze 7. tříd z místní ZŠ s přerovským autorem, nositelem ocenění Magnesia Litera a policejním radou panem Miroslavem Komínkem.

Pan Komínek nám představil svou novou knihu Přerovnáno, která je v knihovně dostupná k zapůjčení, podělil se s námi o své  zkušenosti a svých začátcích se  psaním a vedením blogu Městské policie Přerov na sociálních sítích. Žákům zodpověděl jejich zajímavé dotazy a věřím, že se alespoň pro některé stal i inspirací na jejich další životní cestě.

Panu Komínkovi velmi děkujeme, že si ve svém nabitém programu našel čas setkat se s námi u nás v knihovně a žákům děkuji za návštěvu i zajímavé postřehy.

Vaše knihovnice.autorské čtení (4).jpg

autorské čtení (1).jpg