Úvod > Aktuality > Březen - měsíc knih i knihoven

Březen - měsíc knih i knihoven

1.3.2024
Datum ukončení:
31.3.2024

Měsíc březen je již tradičně spojen s knihami a knihovnami. Cílem naší knihovny není jen to, abyste do knihovny přišli, ale také nám řekli, jaké knihy Vás zajímají, jaké máte rádi a které nové knihy byste rádi v knihovně našli.

V tomto měsíci pro Vás máme připravenou pestrou nabídku akcí a aktivit.

Začneme hned v úterý 5. března, kdy k nám do knihovny zavítá přerovský "nejen"  spisovatel, pan Miroslav Komínek, se kterým proběhne aktivní beseda se žáky 7. tříd místní ZŠ, především o tom, jak začal sám psát a vydávat knihy, založené na příspěvcích ze své práce.

Ve středu 6. března můžete navštívit knihovnu v odpoledních hodinách a s paní Kristinou Adáskovou si můžete vyrobit krásnou sadu náušnic pro radost nebo jako dárek sama sobě ke Dni žen.

V úterý 12. března Vás srdečně zveme na setkání s přerovskou autorkou paní Lenkou Chalupovou, které proběhne od 17 hodin.

V sobotu 16. března jste zváni i na společné předvelikonoční odpolední tvoření pod taktovkou paní Jitky Šínové.

I v letošním roce jsme se společně s místní základní školou pustili do přípravy celorepublikového projektu Noc s Andersonem, které má letos hlavní témata 100. výročí narození Eduarda Petišky a Mezinárodní den vody a v knihovně proběhne v pátek 22. března pro žáky 1. stupně.

V měsíci březnu také opět nabízíme ZDARMA registraci dětem.

Přejeme Vám krásný a čtivý měsíc březen a těšíme se na Vás v knihovně.

Vaše knihovnice.BMC_1_plakatA3_tisk_bezSpadu_page-0001.jpg

BMC_1_plakatA3_tisk_bezSpadu_page-0001.jpg