Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Knižní novinky v červnu

Knižní novinky v červnuDatum konání:
20.6.2024

Milé čtenářky, milí čtenáři,

blíží se čas dovolených a krásných letních dní. V knihovně pro Vás máme připravené "šťavnaté" knižní novinky pro všechny čtenáře.

Z romantiky jistě potěší dva díly ságy Hanzovní rodinná sága od autorky Miriam Georg, z roku 2023, která vypráví o osudech Lilly, žijící v Hamburku v roce 1886. Oba díly získaly velmi kladná hodnocení (přes 90%) na webu Databazeknih.cz.

V letních dnech si můžete přečíst i novinku od české autorky Jany Bernáškové - Koloušek.

Pokud by Vám letní teploty nevyhovovaly, zastavte se pro psychologický thriller Mrazení, novinka letošního roku od britské autorky Sharon Bolton.

Další napětí si můžete přečíst i v knize Balada pro Emily od Jarmily Stráníkové.

Pro mladší čtenáře máme v novinkách krásnou knihu Vesmírníček, ve které je na 70 zajímavých příběhů o světě kolem nás napsaných formou pohádek na dobrou noc.

A pokud jste dočetli až sem, tak Vám prozradím, že v pondělí 24. června se můžete těšit na novinku od slovenského autora Roberta Bryndzy - Anděl noci nebo novou knihu od Nora Roberts - Bezpečné místo.

Nejen tyto tituly si můžete zapůjčit v knihovně každé pondělí a čtvrtek od 13-17 hodin nebo si předem rezervovat ve svém účtu na www.knihovna.hornimostenice.cz. Do políčka přihlášení zadejte Vaše čtenářské číslo, které naleznete na kartičce čtenáře nebo na vyžádání v knihovně (stačí napsat e-mail na knihovna.mostenice@cbox.cz) a do kolonky heslo zadejte své datum narození ve zkrácené podobě rok, měsíc, den (např. 77.20.06).

 

Krásné letní dny 

Vám přejí 

Vaše knihovnice.