Úvod > Aktuality > MŠ Koťátka a pohádka o Třech prasátkách

MŠ Koťátka a pohádka o Třech prasátkách

23.2.2024

Milé čtenářky a milí čtenáři,

v pátek k nám do knihovny zavítaly děti z místní MŠ z oddělení Koťátek. Pro děti jsme si připravily program, jak jinak než pohádkový.

Povídali jsme si o oblíbených pohádkách, děti poznávaly názvy pohádek dle obrázků, ke kterým přiřazovaly společné dvojice i předměty. Přečetli jsme si pohádku o Třech prasátkách a její děj si děti mohly poskládat podle připravených kartiček. Po pohádce jsme si vyrobili barevné papírové rypáčky a byla to velká zábava. Za odměnu si děti odnesly i pohádkové cukroví.

Velmi děkujeme za milou návštěvu a také děkujeme paní učitelkám i Vám rodičům, že i přes veškerá jiná lákadla stále svým dětem čtete pohádky a příběhy, a tím u nich rozvíjíte představivost a fantazii, ale také kladný vztah ke knihám.

Těšíme se na další setkání!

Vaše knihovnice.IMG-20240223-WA0000.jpg

MŠ Koťátka (1).jpg