Úvod > Aktuality > Návštěva 6. tříd z místní ZŠ v knihovně

Návštěva 6. tříd z místní ZŠ v knihovně

v prosinci zavítali žáci 6. tříd z místní ZŠ do knihovny. Byla to opravdu jedinečná událost a pro některé i první návštěva místní knihovny.

Žáci se seznámili s chodem knihovny, s řazením a označováním knih a celkovou nabídkou knihovny.

Do knihovny si také přinesli své nejoblíbenější nebo právě rozečtené knihy, o kterých jsme si společně podebatovali. Oblíbené knihy byly různorodé. Převažovali dobrodružné příběhy, knihy o zvířecích mazlíčcích, dvojjazyčné knihy nebo aktuálně oblíbený styl japonských knih.

V knihovně se těšíme na další spolupráci s 2. stupněm ZŠ a budeme hledat další cesty jak tyto ročníky nejen přivést do knihovny, ale také jak podpořit jejich kladný vztah ke knihám a k ZŠ 6. třídy (6).jpgčetbě.

ZŠ 6. třídy (1).jpg
ZŠ 6. třídy (2).jpg