Úvod > Aktuality > Ohlédnutí se za Předjarním tvořením v naší knihovně

Ohlédnutí se za Předjarním tvořením v naší knihovně

11.2.2023

Předjarním tvořenímV únoru bývá ještě chladno, ale my jsme si sobotní odpoledne „zahřáli“ tvořením jarních květin z kartonu a minerálních kamenů, teplým čajem a kávou. Součástí odpoledne byla i malá ukázka minerálů lektorky Zuzany Balcárkové, a přečetly jsme si příběh o Starém stromě z knihy Pramen čisté vody paní Mgr. Marie Špalkové.

Už jste slyšeli rčení: "Řekni to květinou."? My jsme se právě díky Květomluvě dozvěděli i význam některých květin.

Sešlo se nás 20 tvůrčích žen a dětí, a  celým odpolednem provázela příjemná atmosféra, kdy se knihovnou nesl smích malých dětí i povídání babiček. Bylo krásné sledovat, jak spolu tráví čas babička, dcera a vnučka, a jak byl každý výtvor originální.

Tímto děkujeme panu starostovi Ing. Vladimíru Martínkovi a obci za možnost sejít se v krásných prostorách místní knihovny a ukázat občanům, že knihovna může být i místem setkávání se. Všem účastníkům děkujeme za příjemné strávený čas a těšíme se na další společné tvoření v březnu. Více fotografií naleznete na webových stránkách knihovny v sekci fotogalerie.

Vaše knihovnice