Úvod > Aktuality > Setkání s přerovskou autorkou Lenkou Chalupovou

Setkání s přerovskou autorkou Lenkou Chalupovou

12.3.2024

v úterý 12. března proběhlo setkání s přerovskou autorkou paní Lenkou Chalupovou, autorkou již 12 knih, nejen z prostředí Přerova a okolí.

Paní Chalupová nám povyprávěla o svých začátcích při psaní jejich knih. Blíže nás seznámila s některými postavami z jejich příběhů a dozvěděli jsme se, že některým postavám ponechává jejich skutečná jména ze skutečného prostředí.

Přiblížili a osvětlili jsme si motivaci a vznik její poslední nejnovější knihy Svatojánské ořechy, která je součástí trilogie, jejíž děj se zabývá i nešťastnými událostmi na Švédských šancích.

Paní Chalupová se nám svěřila, že příští kniha bude spojená s židovskou komunitou města Přerova a příběhem spojeným s minulostí obce Čekyně.

Děkujeme všem, kteří jste se setkání zúčastnili, obecnímu úřadu děkujeme za pomoc s realizací tohoto setkání a těšíme se na Vás opět v knihovně.

Vaše knihovnice.Messenger_creation_e0f53d69-1c31-4742-97f3-9f82b56013d9.jpeg

Beseda (4).jpeg