Úvod > Aktuality > Sovičky z družiny na návštěvě v knihovně

Sovičky z družiny na návštěvě v knihovně

školní rok se již započal a s ním jsou u nás v knihovně i pevně spojené návštěvy z místní Základní a Mateřské školy, na které se vždy velmi těšíme.

dušičky (2).jpg

V pondělí k nám do knihovny zavítalo na 30 žáků ze školní družiny, oddělení Sovičky, v doprovodu paní vychovatelky Yvety Běhalíkové a paní asistentky Míši Novotné. Pro některé žáky to byla první návštěva knihovny a pevně věříme, že nebyla poslední.

Žáci si prohlédli prostory knihovny, seznámily jsme je s nabídkou knih a možnostmi výpůjček.

Jelikož se nám již kvapem blíží tradiční podzimní slavnost Svátek zesnulých, tak jsme si k této příležitosti přečetli kapitolu Dušičky z knihy Chaloupka na vršku od autorky Šárky Váchové, kterou Vám také vřele doporučujeme ke čtení.

Celý odpolední program jsme završili tvořením papírových svíček, tak abychom i my v knihovně měli tu pravou "dušičkovou" atmosféru a přitom "nepřišli" o knihy.

Žákům i milému pedagogickému doprovodu velmi děkujeme za návštěvu i za přízeň a budeme se opět těšit na další společné setkání.

dušičky (1).jpg
dušičky (2).jpg