Úvod > Aktuality > Žebříček nejoblíbenějších knih v roce 2023

Žebříček nejoblíbenějších knih v roce 2023

rády bychom Vám představily žebříček nejoblíbenějších a nejprodávanějších knih uplynulého roku 2023 vytvořený dle dat webových stránek Databáze knih.

Přijměte jej jako inspiraci k Vašemu čtení. Většinu těchto knih si můžete vypůjčit i u nás v knihovně, a to každé pondělí a čtvrtek od 13 - 17 hodin.

Můžete využít i služby Odložení z poličky nebo Rezervace knihy. Obě tyto služby jsou pro Vás dostupné na webových stránkách knihovny v sekci Katalog knih. Do této sekce se přihlásíte pomocí Vašeho čtenářského čísla, které máte uvedené na čtenářské kartičce, řekneme Vám jej v knihovně, můžete zaslat dotaz na e-mail knihovny - knihovna.mostenice@cbox.cz.

Heslo k přihlášení se skládá z Vašeho datumu narození a je ve formátu - 2 konečná čísla roku Vašeho narození, měsíc narození - prosím použijte 0 pokud je měsíc pouze jednočíselný,  datum narození - prosím zadejte 0 před číslem, pokud je Vaše datum narození pouze jednočíselné.  Např. 550123Snímek obrazovky (89).pngSnímek obrazovky (90).png

Těšíme se na Vaši návštěvu a v celém novém roce Vám přejeme mnoho příjemných i  literárních zážitků.

Nejoblíbenější knihy roku 2023 (1).jpg
Nejoblíbenější knihy roku 2023 (2).jpg