Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Třída 3.A v knihovně

Třída 3.A v knihovněDatum konání:
27.6.2023

V úterý 27. června, navštívili knihovnu žáci ze 3. A, místní ZŠ Horní Moštěnice. Knihovna nebyla jediným místem, které měli v tento den žáci ještě navštívit, a proto jsme si pro ně připravili luštění a šifru, které jim byly nápomocné poznat další místo, kam mají s paní třídní učitelkou pokračovat.

Jelikož se již blíží prázdniny, připravili jsme si pro tyto žáky otázky z čítanky, která je provázela celým školním rokem. Zodpovězením na otázky se jim podařilo vyluštit tajenku, která zněla XIN CHAO - vietnamsky Dobrý den a za pomocí šifry se dozvěděli, že je v nedaleké večerce čeká ledová odměna.

S dětmi jsme si vysvětlili rozdělení kategorií naučné literatury, a jak tyto odborné knihy, např. o cestování, mohou využít a také si zapůjčili čtení na prázdniny.

Žáky jsme také seznámili s nově zavedenou Knihobudkou v prostorách zdravotního střediska a jejím vy3.A v knihovně (4).jpgužití.

 

Tímto děkujeme paní učitelce Danuši Petrášové za návštěvu knihovny a žákům ze 3. A za vysoké nasazení při luštění a skvělou spolupráci v knihovně.

Dětem přejeme pohodové a zasloužené prázdniny a v novém školním roce se těšíme na další společné akce se ZŠ Horní Moštěnice.

Vaše knihovnice.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů