Úvod > Aktuality > Nová otevírací doba knihovny a zářijové novinky

Nová otevírací doba knihovny a zářijové novinky

1.9.2023

Colorful Illustrative Library Back to School Classroom Announcement (Dokument (A4 na výšku)).png

dovolujeme si Vás upozornit, že se od 1. září 2023 upravuje otevírací doba a knihovna bude otevřena vždy v PONDĚLÍ a ve ČTVRTEK od 13-17 hodin, mimo státní svátky.

Měsíc září je většinou spojen se začátkem nového školního roku a jinak to není ani u nás v obecní knihovně.

Během letních měsíců se nám podařilo připravit čtenářský koutek pro nejmenší čtenáře, doplnili jsme nabídku Albi knih a nabídku leporel. Přijďte se podívat, opravdu je z čeho vybírat!

Pro začínající čtenáře jsme připravili samostatný "stoleček" s výběrem knih z edice Čteme sami, Moje první čtení, Malované čtení nebo Čtení genetickou metodou.

Na pokročilé čtenáře čeká rozsáhlá nabídka knih z edice Velikáni do kapsy, Holky a kluci, kteří se nebojí být výjimeční, knihy od Davida Walliamse a mnoho dalších.

Ve spolupráci s Městskou knihovnou v Přerově a s podporou našeho váženého pana starosty Ing. Vladimíra Martínka nezapomínáme ani na VÁS, zkušené čtenáře a čtenářky a v měsíci září jsme doplnili knihovnu o nová díla, např. pokračování ságy Nebe nad Kilimandžárem nebo Rodinný hotel, novinka od Roberta Bryndzy - Ďáblova slza, letošní detektivní novinka od české autorky Michaely Klevisové - Vraní oko, a mnoho dalších.

Od 5. října se velmi těšíme na novou knižní cirkulaci, kdy do naší knihovny přibude 150 nových knih.

Těšíme se na Vás!

Nejen leporela