Úvod > Aktuality > Spolupráce s knihovnou obce Prosenice

Spolupráce s knihovnou obce Prosenice

21.9.2023

Ve čtvrtek 21. září proběhlo v obecní knihovně Horní Moštěnice velmi milé a přátelské setkání s vedením knihovny obce Prosenice, při kterém jsme si předávali rady a tipy jak pro Vás, naše čtenáře, nabídku knihoven ještě více obohatit a zatraktivnit. Jaké knihy jsou momentálně nejoblíbenější, jaké aktivity pro Vás můžeme připravit, ale především, jak podpořit četbu u mladších čtenářů.

Paní místostarostka obce Prosenice a také autorka knih pro děti, paní Martina Kolísková, nám věnovala svoji knihu Návrat z minulosti, za kterou velmi děkujeme a ihned po jejím zadání do systému výpůjček, Vám bude k dispozici k přečtení.

Děkujeme za milé setkání a těšíme se i na Vás, na čtenáře!

Vaše knihovnice.20230921_165820.jpg

Setkání s vedením knihovny obce Prosenice
kniha Návrat z minulosti